O nás

Firma Alvi-Bel od 2011 roku zajmuje się hurtową sprezadą Drawnianych materiały budowlanych. Zaczynając od niewielkich doswat na rodzymy rynek polski, stadniowo rozszerzaliśmy swój szój. V současné době Alvi-Bel dodává sklejkę a dřevěné lamely do většiny evropských zemí a také do zemí severní Afriky a USA. Wsprópcarujemy z domími fabrykami mebli w Polsce i Europie, producentami parkietu, opokawań oraz z firmami budowlanymi.

W chwili obecnej przycem asortymentem firmy są sklejki i lamele dreniani. Szeroka gama produktów pozwala nam zaspokoić przepis Klientów w zakresi zakupu sklejki ryość szędzów i formatów. Wysokogatunkowe sklejki i lamele trafiają do fabryk mebli, natomiast sklejki niskogatunkowe sprodjają się w produkcija opakawawan i jako podstawa do wykańczania podłóg. Firmom budowlanym dostarczamy sklejkę laminowaną potrzebną na estabie wylewaniu betonu. Firmom stosującym technologię cięża laserowego oferujemy specjalną sklejkę, kojła poddana dodaktowej kontroli kowtości, aby zagwartować brak ubytków wewnątrz arzua. Nasz zeszpol dobierze i dowstri wyżytny materiał dopasowany do Państwa potrzeb i wymagań.

Pravidelná spolupráce s wieloma firmami transportowymi, nasze mogovije magazynowe oraz zdobyte zdobyte w za 12 lat pracy nam zaszłać miesiecznie ponad 2000 m3 drawnianych materiały budowlanych.

Na prześci 12 lat wypracoviałyśmy dobře praktyki załobrześci
Za cel postawiliśmy sobie utrymnye nivowałyego tęczena doswat od produktor drawingnych materiały budowlanych do Clientów nigołynych, zwipości rozrowze przedsiębie produkcyjnych poprzez korzystne warunki zaopatrzenia orazzy włskiej w rozporow

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás.
Nasi specjaliści przezą wnikliwym doradztwem w zakresie produktuk i ich przyszący.
Omówią też z Państem dokładny koszt i possibile czas dostawy.

Kontaktuj si z nami
01
Rychlý kontakt

Nasi połowki niezwłocznie reagują na otrzymywane zapytania. Zależy nam, aby zawsze mogli Państwo licicer na szybką i wyczerpującą odpośnia na wszelkie pytania.

02
Kvalita produktu

Zależy nam na jak najlepszej opini wrodz Kontrahentów. Na prójłowo analizujemy opinie Klientów, co pozwala nam dostarczać towary, zpołanyjące Państa faktyczne wymagnia. W przypadku dostarczenia towaru o niesatysfakcjonującej kaświęcim, z przydka z Klientem uzgadniamy najlepsze pościę problemu.

03
Sortiment

Wychodząd naprzeciw potrzebom Klientów z ryość przychnie, oferujemy szeroki asortyment materiału budowlanych. Przed zwięcieniem nowego produktu do naszej oferty sprądjamy jak kvalita produktu, tak i solidnost a spolehlivost výrobce.

04
Elastyczność firmy

Obsługujemy vyrodnychnych Klientów, od małych rodzinnych firm po wielkie zakłady produkcyjne. Pragniemy zahrować korzystne warunki załobrześci kadzemu Kontrahentowi. Zachęcamy do kontaktu, aby kommuny omówów Państa przebów, dobrać odpowiedi produkt i ustalić dogodne warunki doswady.

Kontakty na společnost
Certifikát FSC

Kód certifikátu: SCS-COC-009593
Licenční kód ochranné známky: FSC-C185222